طارمی: ماشین را به آقا مجتبی تحویل دادم

 

طارمی در این باره گفت: خیلی خوشحالم که هواداران نسبت به من لطف داشتند و من را شایسته این عنوان دانسته‌اند. مطمئنا این عنوان را در حالی به دست آورده‌ام که تمام بازیکنان تیمم در آن سهیم هستند و بدون آنها هیچ وقت موفق به کسب آن نمی‌شدم. از هواداران پرسپولیس هم تشکر ویژه‌ای دارم و امیدوارم بتوانم این محبت‌شان را جبران کنم.

 مهاجم بوشهری پرسپولیس در ادامه گفت: من ماشین ندارم. اما امیدوارم در سال‌های آینده هم موفق باشم و بتوانم شرایط بهتری برای خودم رقم بزنم. به همین منظور طبق قولی که داده‌ بودم این خودرو را تقدیم به یکی از اسطوره‌های دوست‌داشتنی پرسپولیس خواهم کرد و امیدوارم آن را از من بپذیرد. حق آقا مجتبی از این فوتبال بیشتر از این چیزهاست و ایشان زحمات زیادی برای فوتبال ایران و خصوصا پرسپولیس کشیده‌اند. من همیشه برای بزرگترای تیم و خصوصا پیشکسوتان احترام خاصی قائلم.

 طارمی در ادامه در پاسخ به صحبت‌های محرمی که عنوان کرده بود امیدوارم اتفاقی برای این خودرو نیفتد و او بتواند این هدیه را دریافت کند گفت: مطمئنا همینطور خواهد بود و خودم شخصا این خودرو را تقدیم ایشان خواهم کرد. بنویسید این ماشین برای آقا مجتبای عزیز است.

 طارمی در ادامه با تشکر از مدیران شرکت مدیران خودرو گفت: این حرکت باعث می‌شود تا بازیکنان فوتبال و خصوصا جوانان با انگیزه زیادی در فوتبال تلاش کنند و امیدوارم این حرکت ادامه دار باشد.

 لازم به ذکر است مهاجم بوشهری پرسپولیس شب گذشته خودروی خود را به مجتبی محرمی اهدا کرد.

/ 0 نظر / 34 بازدید