وقتی برانکو لیستی نداده چطور بازیکن جذب می‌کنند؟

کریم باقری خصوص پرسپولیسی شدن سیدجلال حسینی اظهار داشت: من در این مورد اطلاعی ندارم و هیچ فردی هم از باشگاه در خصوص جذب سیدجلال  با من تماس نگرفت.

وی در پاسخ به این سوال که حسینی در لیست خرید برانکو بوده یا نه، تصریح کرد: تا آنجا که من اطلاع دارم برانکو لیستی به باشگاه نداده است. نمی‌دانم وقتی هنوز مربی در ایران نیست چطور بازیکن جذب می‌کنند. حتماً مسئولان باشگاه خودشان صلاح دیدند که با حسینی به توافق برسند.مربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع که حتما سید جلال در لیست برانکو بوده که نژادفلاح با وی مذاکره کرده است، تاکید کرد: وقتی لیستی وجود ندارد در مورد چه موضوعی صحبت می‌کنید؟! اصلاً لیست وجود خارجی ندارد. وقتی برانکو هنوز تکلیف خودش را نمی‌داند چه لیستی به باشگاه بدهد؟

باقری در پاسخ این سوال که آیا باشگاه هنوز تکلیف برانکو را مشخص نکرده، به تسنیم گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم قضیه به این صورت است که باشگاه طبق وعده پول برانکو را پرداخت نکرده و او هنوز از آینده خود در پرسپولیس مطمئن نیست.

/ 1 نظر / 23 بازدید
خسرو پیری

هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته می شود ،دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به در بسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم (خسرو پیری )[گل][گل][گل][گل]