منوي اصلی

لينکهاي سريع
موضوعات : بیوگرافی

آرشيو مطالب


لينکستان

اگر مي خواهيد با وبسايت ما تبادل لينک کنيد لينک ما را با نام " پرسپولیس - خبرهای فوتبال ایران " قرار دهيد و در بخش تماس با ما و يا نظرات لينک خود را قرار دهيد.

قالب سبز سفارش قالبتبليغات

هر آنچه در برنامه جالب دیشب 90 گذشت

برنامه ۹۰ شب گذشته مانند همیشه جالب و دیدنی بود. محور اصلی برنامه پیرامون چندین محور بود طرح استیضاح ، ادامه ابهامات مجمع فارس و حضور دژاگه از نکات جالب این برنامه پرمخاطب بود . ، پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بهترین گل 10 هفته اول لیگ برتر کدام است ؟ ۱ـ گل میثم بائو 2-گل فرشاد بهادرانی 3- گل حاج صفی 4- گل شکوه مقام 5- گل مجتبی شیری 6- گل محمد قاضی . که در این نظرسنجی در پایان، نزدیک 51 درصد بینندگان برنامه به گل بهادرانی رأی دادند،حدود 20 درصد گل بائو ،حدود 18 درصد گل قاضی را برگزیدند و مابقی به گزینه های بعدی رای دادند .

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰و ۴۵ دقیقه آغاز شد. در آغاز برنامه به حواشی تیم ملی نوجوانان اختصاص داشت و به همین جهت سید مجید حسینی کاپیتان تیم ملی نوجوانان به همراه عرفان وجدانی اولین مهمانان حضوری برنامه 90 بودند .

 در این برنامه مجید حسینی کاپیتان تیم ملی نوجوانان بیشتر مورد توجه قرار گرفت و گلهای به ثمر رسیده این بازیکن پخش شد

نوذر رود نیل کارشناس تلفنی داوری برنامه بود و دربازی سپاهان و الاهلی اعتقاد داشت داور بازی چندین بار بر علیه سپاهان سوت زد و در نتیجه بازی تاثیر گذار بود. در ضمن در بازی پرسپولیس برابر سایپا کارشناس داوری اعتقاد داشت 3 ضربه پنالتی بسود پرسپولیس نادیده گرفته شد : 1- خطای مدافع سایپا روی نورمحمدی 2- خطای دیگر مدافع سایپا روی انصاری فر و 3- ضربه جلال حسینی به دست مدافع سایپا برخورد کرد و تغییر جهت داد !

کاپیتان تیم ملی نوجوانان پرسپولیسه !

سید مجید حسینی کاپیتان تیم ملی نوجوانان که مهمان برنامه نود بود اظار داشت که در حال حاظر عضو تیم سایپا تیم دوم رده بندی نوجوانان است . وی با اشاره به اینکه علاقه زیادی به تیم پرسپولیس دارد گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا شنیده بودم که آقای امیر قلعه نویی نام سه تا از بازیکنان ما را برده است و گفته که آنها می توانند در تیم های لیگ برتری بازی کنند.

او در پاسخ به این سوال فردوسی پور که پرسید پرسپولیسی هستی اما اگر استقلال پیشنهاد بدهد آن را قبول می کنی یا نه گفت: فوتبال حرفه ای است. اگر پیشنهادی داشته باشم آن را قبول می کنم.

در ادامه برنامه 90 تا 90 پخش شد که در لابلای آن عنوان شد ظاهرا مشکل نیکبخت برای بازی کردن حل شده است .

اشکان دژاگه : توپ رفت توی گل دیگه

سپس اشکان دژاگه دیشب مهمان ویژه برنامه نود بود.  اشکان بر خلاف روزهای نخست حضور زندی به خوبی به زبان فارسی صحبت کرد .

دژاگه اظهار داشت : از 15 سالگی بازی حرفه ای خود را از هرتابرلین آغاز کرد و پدر و مادر وی هر دو ایرانی هستند و در سه ماهگی به همراه خانواده به آلمان رفت . و اولین گل وی مقابل آلمانیا آخن به ثمر رسید .

بازیکن تیم ملی گفت: بازی با کره جنوبی خیلی حساس است اما ایران می تواندسه امتیاز این مسابقه را کسب کند. او که آمده تا تیم ملی ایران را در بازی با کره جنوبی همراهی کند یک بار دیگر از اینکه چطور فوتبالیست شده حرف زد و تاکید کرد که با صدای قلبش تصمیم گرفت تا برای تیم ملی ایران بازی کند.در ابتدا مجری برنامه نود که آیتمی از بازی های دژاگه را پخش می کرد از او در مورد اختلافش با مسئولان هرتابرلین سوال کرد.دژاگه در این مورد گفت: آنها خیلی اذیتم کردند. به من رضایت نامه نمی دادند که از تیم جدا شوم و ناراحت بودند اما من تصمیم خودم را گرفته بودم.

در همین لحظه فردوسی پور گل زنی دژاگه مقابل هرتابرلین را روی آنتن برد. اشکان از این گلی که به تیم سابقش زده بود خوشحال بود.او در مورد آن بازی هم گفت:«خیلی خوشحال بودم.در هرتابرلین اذیت شدم. اتفاقا این اولین گلم در ولفسبورگ بود.من تقصیری نداشتم و می خواستم بازی کردن در تیم جدیدی را تجربه کنم.

ملی پوش ایران ادامه حرف هایش را به انتخاب ایران ربط داد و گفت:«من این شانس را داشتم که در تیم ملی نوجوانان آلمان بازی کردم.همان موقع با پدرم زیاد حرف می زدم.در نهایت هم تصمیمی که قلبم می گفت را گرفتم و بازی کردن در تیم ملی ایران را انتخاب کردم.از انتخابی که کرده ام صد در صد راضی هستم.

دژاگه درباره دو گلی هم که در نخستین بازی ملی اش زد حرف زد و گفت:«آن بازی خیلی خوب بود.همه بچه ها به من کمک کردند.»در همین لحظه فردوسی پور به او گفت که می خواستی توپ را سانتر کنی،اما این توپ داخل دروازه رفت که دژاگه این واکنش را نشان داد: توپ رفت توی گل دیگه !

همکاری با ماگات و دعا برای نتیجه گرفتن ولفسبورگ ادامه حرفهای بازیکن تیم ملی بود .

دژاگه در پایان به بازی حساس با کره جنوبی هم اشار کرد و گفت: اوضاع تیم ملی خوب است.همه بازیکنان تمرکز خود را روی این بازی گذاشته اند.امیدوارم که بتوانیم این تیم را در تهران را شکست بدهیم. انشاءالله ورزشگاه پر می شود و مردم به ما کمک می کنند.

در ادامه بازی 39 سال پیش ایران و کره شمالی پخش شد که با گل دقیقه 90 محمد صادقی ایران دو بر یک پیروز شد .

پس از دژاگه نوبت رضا قوچان‌نژاد، رسید که با صحبت‌های جالببش رنگ و بوی خاصی به برنامه بخشید. این بازیکن نسبت به فریدون زندی در زمان ورود به ایران تسلط بیشتری به زبان فارسی داشت .

 وضعیت مهاجم سن‌ترویدن بلژیک خیلی جالب‌تر از اشکان بود. او که صحنه‌های گلزنی‌اش در هلند و بلژیک در حال پخش بود، روی صحنه‌ای که عصبانیت و دست به یقه شدن او با بازیکن حریف را به تصویر کشیده بود، توضیح عجیبی داد: «این‌جا یک لحظه  رگ ایرانی‌ام بیرون زد...» جمله‌ عجیب و جالبی که حتی مجری باهوشی مثل عادل هم برای رفع و رجوعش به دردسر افتاد!

لهجه ای مشهدی،هلندی و بلژیکی!

او با اشاره به اینکه از زمان افشین قطبی تصمیم داشته تا برای تیم ملی ایران بازی کند گفت:«پست اصلی من مهاجم است و خیلی این پست را دوست دارم.من می دانم که در تیم ملی ایران رقیبان زیادی دارم.اما تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم بهترین بازی هایم را انجام بدهم. در این لحظه بود که فردوسی پور خطاب به قوچان نژاد گفت:«می دانستی لهجه ای مشهدی،هلندی و بلژیکی داری؟

در مجموع در حالی که تیم ملی در اردوی شبانه‌روزی به سر می‌برد، حضور این دو بازیکن از نکات ویژه برنامه 90 بود و پوئن مثبتی در کارنامه عادل محسوب می‌شد. اگرچه عادل در انتخاب سوالاتش کمی فرصت‌سوزی کرد و خلاقیت همیشگی را به خرج نداد. نظر این دو بازیکن درباره وضعیت اردوی تیم‌ملی و تفاوت‌های فوتبال ایرانی با فوتبال بین‌المللی، بهترین بازیکنان حاضر در اردو و به خصوص این‌که در بدو ورود به تیم ملی با کدام بازیکن‌ها بیشتر احساس راحتی و رفاقت کرده‌اند؛ سوالات جالبی بود که عادل می‌توانست از این دو بازیکن بپرسد و نپرسید.

90 رفت به سال 82 !

یکی از کارهای جالب نمایش برنامه 90 در اواخر سال 82 بود که در آن برنامه حاشیه های ورزشی سال 82 مرور شد که جوکهای معرف فیروز کریمی و ماجرای میخ های معروف ورزشگاه ! سر و صداهای پروین و فریادهای خداداد در نوع خود جالب بود ...

کنایه  فردوسی‌پور به بازگشت مربی منشوری ؟

مجری برنامه تلویزیونی 90 از عدم برخورد لازم با ناپاکی‌ها در فوتبال انتقاد و تاکید کرد این برنامه کماکان این قضایا را پیگیری می‌کند.

 در برنامه این هفته برنامه تلویزیونی 90 بار دیگر به بحث فساد در فوتبال اشاره شد و عادل فردوسی پور اعلام کرد که با وجود اختصاص سه برنامه به این بحث و پیگیری های متعدد، هیچ برخوردی با متخلفان صورت نگرفته و کماکان مشغول فعالیت هستند.

مجری برنامه 90 تاکید کرد که کماکان به این بحث پرداخته خواهد شد و ابراز امیدواری کرد مسئولان ذیربط برخورد لازم با متخلفان را صورت دهند.

فردوسی پور در بخشی از اظهاراتش تلویحا به بازگشت منشوری‌ها به فوتبال اشاره کرد .. در این برنامه از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام شد که فلان مربی مشکلی برای بازگشت به لیگ برتر ندارد چرا که داستان منشور اخلاقی در فوتبال به پایان رسیده است!

طرح و انصراف جالب استیضاح کنندگان وزیر ورزش ؟

در برنامه 90 نگاهی کوتاه به بحث طرح و انصراف جالب استیضاح کنندگان وزیر ورزش داشت که در نوع خود بی نظیر بود

جالب این که از 60 امضا استیضاح کنندگان وزیر ورزش این تعداد در روز استیضاح به 41 نفر رسید و در حالی که کامران، نماینده اصفهان به عنوان موافق استیضاح در حال سخنرانی بود ، عنوان شد که خانم ؟ امضای خود را پس گرفته !؟  دکتر لاریجانی سخنرانی وی را قطع و اعلام کرد، بنا به آیین نامه داخلی مجلس، تنها یکی از امضا کنندگان می‌تواند به نمایندگی از طراحان اسیضاح پنج دقیقه سخنرانی کند و اکنون طرح استیضاح از دستور خارج شده است ؟

 وقتی کسانی به مجلس فرستاده می‌شوند که یک روز هم نمی‌توانند بر نظر خود پایبند باشند و رأیشان به آسانی عوض می‌شود، نتیجه این می‌شود که جلسه استیضاح یک وزیر شروع می‌شود، اما در حین انجام، نماینده‌ها امضای خود را پس می‌گیرند و ...

مجمع فارس توجیه شد !

عادل فردوسی‌پور که هفته پیش پرده از رویدادی تلخ برداشت که نشان داد، انتخاب هادی آیت اللهی به احتمال فراوان با آرایی واقعی نبوده است. دوباره این پرونده را به جریان انداخت .

برنامه دوشنبه شب ۹۰، تصاویری را پخش کرد که صراحتا انتخاب مجمع فارس را زیر سوال برد، مدیر باشگاه یکی از باشگاه‌ها، رأی‌ها را در جیبش گذاشته بود!

 در این قسمت برنامه که وقت زیادی از زمان برنامه را گرفت ، بیشتر مسئولان فارس اشتباهات خود را به نوعی توجیه کردند و برخی هم اصلا گوشی را بر نداشتند ! در واقع حقایق ظاهرا هفته گذشته روشن شده بود !

طبق قانون باید دو سوم اعضا در رای گیری حضور داشته باشند یعنی 37 نفر این انتخابات با 35 عضو البته با احتساب 3 عضو نامریی! برگزار شد و ... جالب این که براتی کارشناس حقوقی برنامه همه با استناد به اساسنامه فدراسیون اختصاص دو رای ! به هادی آیت اللهی را غیر قانونی اعلام کرد ولی این آقا زیر بار نرفت!

 پرسش و پاسخ نظرسنجی نود

  پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که بهترین گل 10 هفته اول لیگ برتر کدام است ؟ ۱ـ گل میثم بائو 2-گل  فرشاد بهادرانی 3- گل حاج صفی 4- گل شکوه مقام 5- گل مجتبی شیری 6- گل محمد قاضی . که در این نظرسنجی در پایان، نزدیک  51 درصد بینندگان برنامه به گل بهادرانی رأی دادند،حدود 20 درصد گل بائو ،حدود 18 درصد گل قاضی را برگزیدند و مابقی به گزینه های بعدی رای دادند .

 

موضوع : | نويسنده : مجتبی _fc-psp

نظرات ()
بازديـد : مرتـبهتاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱۸ | ساعت : ۳:۳٩ ‎ق.ظ


آخرين مطالب ارسالي

پرسپولیس
کاپیتان دوست داشتنی خداحافظ
تیتر روزنامه های ورزشی 12 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی 11 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی 10 مرداد ۱۳۹۴
فیلم خلاصه بازی : پرسپولیس ۲-۲ پدیده
دو بر دو؛افسوس پرسپولیسی ها در آزادی
تیتر روزنامه های ورزشی 8 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی ۳ مرداد ۱۳۹۴
شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید اعلام شد.

درباره ما


سلام دوستان امیدوارم از مطالب وبلاگ خوشتون بیاد.دوستانی که مایل به تبادل لینک هستن من را با اسم (خبرهای فوتبالی پرسپولیس) لینک کنن و به من اطلاع دهند که من هم انها را لینک کنم.(((دوستانی که پیشنهاد تبادل لینک میدن باید هر روز به این وب سر بزنن )))ممنون موفق باشید

نويسندگان


لينک دوستان

كانديدا(مجتبي)
!خط خطي
دل نوشته
خاطرات زندگی من
زندگی کاغذی
پس از دیروز
کاغذ بی خط
دانستنی ها
Lemon Tart
کشف ماسون
اخبار روز-سعید
℘آسمــــــــــاטּ℘
هرآنچه دل می خواهد
*** اخماتو وا کن ***
تصاویر عاشقانه محصولات اینترنتی ناگفته های عاشقانه بازیگران ایرانی
انسان
پرستو
saray
الی جون
عاشقانه
سپاهان90
دنیای وارونه
از اول تا ابد عشق است پرسپولیس
سایت ورزشی توکلی
بازی های روز جهان و گیم نت آریانا
هواداران پرسپولیس و محسن خلیلی
میم مالکیت
ساعت شنی
piclove
تقدير
کوتک نت
یاران بارانی
בفــتـر פֿــا طــراتـــ ــ ـ(✿◡‿◡)
♥Ҳツ★مــَـهـــســـا★ツҲ♥
کوله پشتی
جهان فوتبال
آفتاب گردون
تنهایی من
آراس
دل نوشته های روزگار پاییزی من
A Good Girl :)
مطالب جالب و خواندني

امکانات