منوي اصلی

لينکهاي سريع
موضوعات : بیوگرافی

آرشيو مطالب


لينکستان

اگر مي خواهيد با وبسايت ما تبادل لينک کنيد لينک ما را با نام " پرسپولیس - خبرهای فوتبال ایران " قرار دهيد و در بخش تماس با ما و يا نظرات لينک خود را قرار دهيد.

قالب سبز سفارش قالبتبليغات

هرآنچه در برنامه دیشب 90 گذشت

برنامه ۹۰ شب گذشته مانند همیشه جالب وتا حدی جنجالی بود . محور اصلی برنامه پیرامون شرایط مشکوک بازیکنان پرسپولیس مقابل سپاهان بود ، پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که رتبه پرسپولیس در پایان فصل چیست ؟ 1- اول تا ششم 2- هفتم تا دوازدهم 3- سیزدهم تا هجدهم . در این نظرسنجی در پایان حدود 27 درصد بینندگان برنامه به گزینه یک رأی دادند، 45 درصد گزینه 2 را برگزیدند و 28 درصد گزینه 3 را انتخاب کردند.

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰و ۴۵ دقیقه آغاز شد. مسمومیت مشکوک بازیکنان پرسپولیس مقابل سپاهان  و حواشی زیادی که در اطراف این مساله وجود داشت، دیشب به سوژه خبری برنامه نود تبدیل شد.

مسعود مرادی کار‌شناس داوری مهمان حضوری برنامه 90 بود .

شکست تیم پرسپولیس برابر سپاهان و حواشی زیادی که در اطراف این بازی به وجود آمد، خوراک خبری خوبی را برای برنامه عادل فردوسی پور به وجود آورد.

پس از پایان مسابقه تیم های سپاهان و پرسپولیس شایعاتی در مورد چیز خور کردن بازیکنان تیم پرسپولیس و غش کردن چند بازیکن این تیم مطرح شد و کار به روزنامه های و تیترهای جنجالی کشیده شد، از این رو گزارش های حاشیه ای بازی دیشب که از اصفهان ارسال شده، بخش های جالبی را برای بینندگان رقم زد.

 پرسپولیس که شروعی پایاپای برابر سپاهان داشت ، به یکباره وا رفت. همه چیز از مهدی مهدوی کیا شروع شد. او در دقایق پایانی نیمه اول در زمین تلو تلو می خورد و بین دو نیمه با سر در رختکن زمین خورده بود. در شروع نیمه دوم او در زمین فاجعه ای بزرگ بود. چند سوتی در مرکز میدان و بعد هم پاس گل به سپاهانی ها. این اما همه قصه نبود. نقی زاده یار جوان پرسپولیس شرایطی بدتر از بقیه داشت. او بقدری بد بود که سعید مظفری زاده به سمت جواد کاظمیان ، کاپیتان پرسپولیس رفت و گفت:

 ببین جواد جان ، با این وضع ، مطمئنی او تا پایان بازی دوام می آورد. من نگران سلامتی اش هستم. » نقی زاده حتی نمی توانست در زمین راه برود. سرش گیج می رفت و می افتاد. حالت تهوع داشت. روی پاهایش بند نبود و توی زمین به هم بازی هایش هذیان می گفت. آخرش هم چون تیم سه تعویضش را کرده بود از زمین خارج شد و گوشه ای از چمن از حال رفت.

محمد نوری هم که روزگارش را همه از تلویزیون می دیدند. او که نیمه اول گل خالی را از دو قدمی به بیرون زده بود ، در نیمه دوم شرایط مساعدی نداشت. روی پایش بند نبود و چشمانش آلبالو ، گیلاس می چید!

محسن بنگر درباره او می گوید:« محمد انگار توی زمین خوابش برده بود و برای خودش چیزهایی می گفت که ما متوجه نمی شدیم.» دروازه بان تیم ، نیلسون هم شرایطی بهتر از این نداشت. او و هادی نوروزی ها دیگر بازیکنان بدحال تیم بودند. با پایان بازی اما بیش از همه این ها ، نگرانی درباره سلامت شیرینی ، سرپرست پرسپولیس وجود داشت. او چنان جلوی ورودی رختکن افتاد که همه بالای سرش حلقه زدند و فکر کردند شرایطش دشوار شده و از هوش رفته. آمبولانس برای انتقال این همه بیمار به مراکز درمانی وجود نداشت.

پرسپولیس که پس از این باخت همه منتظر اخراج سرمربی اش بودند ناگهان به سوژه ای پلیسی تبدیل شده بود

مهدوی کیا اولین مهمان تلفنی 90

مهدی مهدوی کیا که یکی از بازیکنانی است که در بازی سپاهان دچار مشکل شده با تایید این مسئله  در بخش کوتاهی از صحبت هایش به نکته ی جالبی اشاره کرد: " دیشب وقتی خوابیدم و بیدار شدم تازه بسیاری از صحنه های بازی یادم آمد !

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا کریمی فردا در تمرین پرسپولیس حضور خواهد داشت یا خیر؟ گفت:  امیدوارم این مسایل هرچه زودتر تمام شود و علی به تیم برگردد .

کیا ادامه داد: وقتی که به تهران آمدیم برای دادن آزمایش تست خون رفتیم و اگر امروز (سه‌شنبه) از این آزمایش در نیاید، من به ماجرا شک می‌کنم. بسیار عجیب است که نقی زاده رنگش کاملا سفید شده بود، اما هیچ علائم پزشکی نداشت. برای من بسیار جالب است که این مساله پیگیری شود و علت آن مشخص شود. 21 سال فوتبال بازی کردم، اما چنین چیزی ندیدم.

سپس مصاحبه های نقی زاده ، نوروزی و محمد نوری پخش شد

در ادامه امید ابراهیمی  بازیکن سپاهان  روی خط آمد و رفتار  غیر عادی محمد نوری در بازی را تایید کرد .

نقی زاده دیگر بازیکن پرسپولیس که در مورد آب های آلوده صحبت های جالبی کرده بود .

میثم نقی‌زاده در خصوص اتفاقات بازی با سپاهان و بی‌حالی، سرگیجه و مسمومیت باریکنان پرسپولیس اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم در مورد بازی با سپاهان باید چه حرفی بزنم چون اصلا نمی‌دانم در نیمه دوم چه اتفاقی برایم افتاد.

وی افزود: به جز من؛ نوری، مهدوی‌کیا و نیلسون هم دچار مشکل شدند. اصلا نمی‌دانم گل دوم را چطور خوردیم و نمی‌دانم چه کسی رو در روی من در وسط زمین بازی می‌کرد. در گل دومی که وارد دروازه ما شد نیلسون هم مثل من توپ را 4 تا می‌دید.

نقی‌زاده خاطرنشان کرد: باید فیلم بازی نیمه دوم را ببینم تا خیلی از مسائل یادم بیاید. واقعا نمی‌دانم 45 دقیقه دوم بازی با سپاهان کی، چگونه و چطور گذشت.

وی گفت: در ابتدای بازی نه حالت تهوع داشتم و نه دل ‌درد و در نیمه اول بسیار شاداب دویدم و خوب کار کردم اما وقتی بین دو نیمه به رختکن رفتم و فقط هم آب خوردم انگار زمین بازی دور سرم می‌چرخید. توپ را 4 تا می‌دیدم و نمی‌دانستم کدام را باید بزنم. پس از بازی یک ساعت و نیم بیهوش بودم. خدا می‌داند به دنبال فیلم بازی کردن نیستم. به خدا اصلا نمی‌دانم چه کسی گل دوم را وارد دروازه پرسپولیس کرد و اصلا بازی چگونه گذشت.

نمونه برداری عادل

یکی از نکات جالب برنامه شب گذشته این بود که عادل فردوسی‌پور نمونه‌هایی از آب معدنی‌های پرسپولیسی‌ها و محلول‌های مکمل را به دست آورده بود و شب گذشته به یکباره آنها را نشان داد و گفت که برنامه‌ «90» هم این مایعات را برای آزمایش به آزمایشگاه فرستاده است.

دکتر شادنیا متخصص سم شناسی هم درباره اتفاق به وجود آمده برای بازیکنان پرسپولیس صحبت کرد و گفت: احتمال هر شائبه‌ای از جمله مسمومیت وجود دارد، اما فعلا به طور قاطع نمی‌توان درباره آن صحبت کرد.

فریاد شیران : احتمالا دیازپام در آب‌های معدنی پرسپولیسی‌ها مخلوط شده است

نادر فریاد شیران هم بر روی خط آمد و اتفاقات مشابه درباره بازی ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی 98 صحبت کرد. او معتقد بود در آن بازی قطری‌ها موادی را در غذای ایرانی‌ها ریخته بودند که این مواد باعث شد در پایان بازی بازیکنان تیم حالت عادی نداشته باشند.

فریاد شیران با بیان این خاطره گفت که احتمالا دیازپام یا مواد آرامبخش در آب‌های معدنی پرسپولیسی‌ها مخلوط شده است.

بنگر : کار جادوگرها بود!

مدافع تیم پرسپولیس که در برنامه نود حرف می زد در مورد حالت غیر عادی بازیکنان پرسپولیس در بازی با سپاهان گفت:«من 8 سال در اصفهان فوتبال بازی کرده ام.تا به حال هیچ مشکلی برای من به وجود نیامده است.نه از نظر تغییر آب و هوا و نه از نظر آلودگی آن. به نظر من این کار جادوگرها بوده که آمده اند زمین را شخم زده اند و این بلا را سر پرسپولیس آورده اند.به نظرم باید "پوآرو" بیاید و این مشکل را حل کند

در بخش دیگری از برنامه در ادامه برنامه 90 قسمت‌های جالب توجه و حاشیه‌ای این برنامه از بازی پرسپولیس مقابل سپاهان و صحنه های 

مشکوک بازیکنان  را به تصویر در آورد و نقل قول‌های جالب شیرینی ، رویانیان و رحیمی در چند قسمت پخش شد.

فردوسی پور در قسمتی از برنامه به مصاحبه مدیر روابط عمومی پرسپولیس اشاره داشت که در سالهای گذشته سامی جابر بازیکن الهلال گفته بود که در اصفهان داخل آب معدنی چیز مشکوکی ریخته بودند و نیز بازیکنان تیم النصر هم هنگام ورود به اصفهان برای اطمینان بیشتر آب معدنی همراه خود آورده بودند . البته این اظهارنظرها به استناد نوشته های یک خبرگزاری معتبر گفته شد .

به هر حال  ظاهرا این اولین بار نبود که چنین حالتی در اصفهان رخ می داد. پیش از این یکبار سامی الجابر ، مدیرفنی الهلال ادعا کرده بود آب های معدنی اصفهان ، بازیکنانش را گیج و منگ کرده اند اما آن پرونده به جایی نرسید . حالا چنین ادعایی را پرسپولیسی ها در سطحی وسیع تر مطرح می کردند.

 یکی از دیگر سوژه ها برنامه امشب منفجر شدن ترقه در ورزشگاه فولادشهر و فرار کمک داور بازی از شدت ترس بود. این صحنه  به یکی از سوژه های خبری سایت های جهانی هم تبدیل شده بود، .

رویانیان: با کریمی و ژوزه حرف می زنم

رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با کریمی و ژوزه صحبت می‌کنم تا مسائل به وجود آمده را مورد بررسی قرار دهم.

 مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از برگزاری جلسه با مانوئل ژوزه و علی کریمی خبر داد.

   محمد رویانیان درباره حضور یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس گفت: با توجه به نیازی که احساس می‌کردیم گل‌محمدی به عنوان مربی در کنار مانوئل ژوزه قرار گرفت و امروز کارش را با پرسپولیس آغاز کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است گل‌محمدی جانشین ژوزه شود، عنوان کرد: مطمئن باشید این مربی با این تفکر به پرسپولیس نیامده و قرار هم نیست این اتفاق رخ بدهد. با توجه به نیازی که به وجود مربی ایرانی بود و گل‌محمدی نیز شناخت خوبی از لیگ داشت او را به پرسپولیس آوردیم. ژوزه نیز از حضور گل‌محمدی استقبال کرد.

رویانیان در پاسخ به سوال فردوسی‌پور درباره آخرین شرایط  کریمی اظهار داشت:‌ ژوزه به این بازیکن امروز اجازه تمرین نداد. کریمی متعلق به باشگاه است و این موضوع یک مسئله خانوادگی است که باید به درستی حل شود. باید تصمیمی بگیریم که به سود پرسپولیس و هوادارانش باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: فردا با کریمی و ژوزه صحبت می‌کنم تا مسائل به وجود آمده را مورد بررسی قرار دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر تصمیم بر اخراج کریمی باشد این موضوع اعلام می‌شود، ‌گفت: اگر قرار بر اخراج باشد اعلام خواهیم کرد.

مدیرعامل تیم پانزدهم لیگ برتر در خصوص رتبه انتهای فصل این تیم اظهار داشت: ایمان دارم که روند صعودی در پیش می گیریم و یکی از شش تیم برتر جدول در پایان فصل خواهیم بود.

وی در مورد بحث غیرعادی بودن نیمه دوم بازی پرسپولیس برابر سپاهان گفت: هرگز نمی پذیریم که سپاهانی ها در این قضیه نقش داشته اند اما باید پذیرفت که اتفاقی غیر عادی رخ داده و بازیکنان ما حالت طبیعی نداشتند. در حال پیگیری موضوع هستیم.

پرسش و پاسخ نظرسنجی

پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که رتبه پرسپولیس در پایان فصل چیست ؟ 1- اول تا ششم 2- هفتم تا دوازدهم 3- سیزدهم تا هجدهم  . در این نظرسنجی در پایان حدود 27 درصد بینندگان برنامه به گزینه 1 رأی دادند، 45 درصد گزینه 2 را برگزیدند و 28 درصد گزینه 3 را برگزیدند.

 

موضوع : | نويسنده : مجتبی _fc-psp

نظرات ()
بازديـد : مرتـبهتاريخ : ۱۳٩۱/٧/٤ | ساعت : ٢:٠٠ ‎ب.ظ


آخرين مطالب ارسالي

پرسپولیس
کاپیتان دوست داشتنی خداحافظ
تیتر روزنامه های ورزشی 12 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی 11 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی 10 مرداد ۱۳۹۴
فیلم خلاصه بازی : پرسپولیس ۲-۲ پدیده
دو بر دو؛افسوس پرسپولیسی ها در آزادی
تیتر روزنامه های ورزشی 8 مرداد ۱۳۹۴
تیتر روزنامه های ورزشی ۳ مرداد ۱۳۹۴
شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید اعلام شد.

درباره ما


سلام دوستان امیدوارم از مطالب وبلاگ خوشتون بیاد.دوستانی که مایل به تبادل لینک هستن من را با اسم (خبرهای فوتبالی پرسپولیس) لینک کنن و به من اطلاع دهند که من هم انها را لینک کنم.(((دوستانی که پیشنهاد تبادل لینک میدن باید هر روز به این وب سر بزنن )))ممنون موفق باشید

نويسندگان


لينک دوستان

كانديدا(مجتبي)
!خط خطي
دل نوشته
خاطرات زندگی من
زندگی کاغذی
پس از دیروز
کاغذ بی خط
دانستنی ها
Lemon Tart
کشف ماسون
اخبار روز-سعید
℘آسمــــــــــاטּ℘
هرآنچه دل می خواهد
*** اخماتو وا کن ***
تصاویر عاشقانه محصولات اینترنتی ناگفته های عاشقانه بازیگران ایرانی
انسان
پرستو
saray
الی جون
عاشقانه
سپاهان90
دنیای وارونه
از اول تا ابد عشق است پرسپولیس
سایت ورزشی توکلی
بازی های روز جهان و گیم نت آریانا
هواداران پرسپولیس و محسن خلیلی
میم مالکیت
ساعت شنی
piclove
تقدير
کوتک نت
یاران بارانی
בفــتـر פֿــا طــراتـــ ــ ـ(✿◡‿◡)
♥Ҳツ★مــَـهـــســـا★ツҲ♥
کوله پشتی
جهان فوتبال
آفتاب گردون
تنهایی من
آراس
دل نوشته های روزگار پاییزی من
A Good Girl :)
مطالب جالب و خواندني

امکانات